UWAGA

W związku z trudnymi warunkami pogodowymi prosimy o zachowanie ostrożności oraz zgłaszaniu wszelkich zagrożeń pod numery telefonów: 666119960 lub 501674625.

ALARM POWODZIOWY DLA GMINY BRANIEWO

WAŻNE: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY

Prosimy o zgłaszanie szód rolniczych pod numer 55 644 03 22, a w infrastrukturze pod numer 55 644 03 11.

ODWOŁANIE ALARMU

ODWOŁANIE ALARMU GMINA BRANIEWO

WNIOSEK O SZACOWANIE SZKÓD

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU

ZAŁĄCZNIK NR 2 DO WNIOSKU

ODWOŁANIE POGOTOWIA PRZECIWPOWODZIOWEGO

Dziś odbyła się pierwsza, po wakacyjnej przerwie sesja Rady Gminy Braniewo. Jest nam niezmiernie miło, gdyż uczestniczył w niej gość szczególny, Przewodniczący Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pan Jan Bobek.

Gratulacje z okazji objęcia tej niezwykle ważnej i odpowiedzialnej funkcji w imieniu mieszkańców Gminy złożyli: Wójt Pan Tomasz Sielicki, Przewodniczący Rady Pan Sergiusz Kaliszuk oraz Wiceprzewodnicząca Rady Pani Ewa Kazimierczuk. Życzyli nowo wybranemu Przewodniczącemu Sejmiku wielu sukcesów i wytrwałości w realizacji planowanych i oczekiwanych przez mieszkańców - również naszej Gminy - zadań.

Na wstępie Pan Jan Bobek podziękował wyborcom, którzy oddali głosy na jego kandydaturę w wyborach do rady sejmiku województwa. Podkreślił, że to dzięki temu sprawuje teraz tak zaszczytną funkcję. Następnie przekazał najważniejsze informacje dotyczące rozpoczynających się remontów dróg wojewódzkich, które przebiegają także przez naszą gminę. Zadeklarował chęć dalszej współpracy z samorządem Gminy Braniewo poprzez realizację wspólnych przedsięwzięć zmierzających do poprawy, jakości życia społeczności lokalnej.

Tomasz Sielicki