Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

W dniu 31 grudnia 2011r. Państwo Daniela i Franciszek Kulikowscy z Rudłowa obchodzili jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

 

 

 

 

 

Pani Daniela mieszkała w Brzeszczynach i tam właśnie poznała Pana Franciszka. Po krótkiej znajomości pobrali się i wspólnie zamieszkali. Doczekali się dwójki dzieci – córkę i syna. Obecnie mają 5 wnuków i 2 prawnuków. Pan Franciszek w młodości pracował w Spółdzielni Kółek Rolniczych a Pani Daniela pracowała w gminnym sklepiku. W Rudłowie mieszkają od 1976 roku.

 

Wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki przybył do jubilatów i wręczył im nadane przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego medale za długoletnie pożycie małżeńskie oraz kwiaty i miły upominek. Ponadto złożył im najserdeczniejsze życzenia zdrowia, dalszych szczęśliwych lat wspólnego życia oraz wiele pomyślności w Nowym 2012 roku.

W dniu 31 grudnia 2011r. Państwo Daniela i Franciszek Kulikowscy z Rudłowa obchodzili jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Pani Daniela mieszkała w Brzeszczynach i tam właśnie poznała Pana Franciszka. Po krótkiej znajomości pobrali się i wspólnie zamieszkali.


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

eu

krd

zagospodarowanie przestrzenneStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Braniewo

czad

Noclegi w Gminie Braniewo

promo 180

Sprawy obywatelskie

rewitalizacja

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa