UWAGA!!!

DNIA 23 LUTEGO 2018 R. W SIEDZIBIE URZĘDU GMINY BRANIEWO (SALA KONFERENCYJNA) O GODZ. 13:30 ODBĘDZIE SIĘ DYSKUSJA PUBLICZNA NAD PROJEKTEM ZMIANY STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY BRANIEWO WRAZ Z PROGNOZĄ ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO.

W dniu 31 grudnia 2011r. Państwo Daniela i Franciszek Kulikowscy z Rudłowa obchodzili jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Pani Daniela mieszkała w Brzeszczynach i tam właśnie poznała Pana Franciszka. Po krótkiej znajomości pobrali się i wspólnie zamieszkali. Doczekali się dwójki dzieci – córkę i syna. Obecnie mają 5 wnuków i 2 prawnuków. Pan Franciszek w młodości pracował w Spółdzielni Kółek Rolniczych a Pani Daniela pracowała w gminnym sklepiku. W Rudłowie mieszkają od 1976 roku.

Wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki przybył do jubilatów i wręczył im nadane przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego medale za długoletnie pożycie małżeńskie oraz kwiaty i miły upominek. Ponadto złożył im najserdeczniejsze życzenia zdrowia, dalszych szczęśliwych lat wspólnego życia oraz wiele pomyślności w Nowym 2012 roku.

Tomasz Sielicki