Dnia 25.02.2012r. o godz. 12.00 w świetlicy wiejskiej w Lipowinie odbędą się eliminacje gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej- „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

ZASADY TURNIEJU:

• Turniej polegał będzie na rozwiązaniu testu z zakresu wiedzy pożarniczej ( 20 pytań testowych z jedną poprawną odpowiedzią)

• W przypadku uzyskania przez więcej niż 1 osobę tej samej ilości punktów, o kolejności zajętych miejsc zadecyduje odpowiedź ustna na zadane przez Gminną Komisję Konkursową pytania.

• W turnieju może wziąć udział młodzież w wieku od 12 do 17 lat.

• Laureaci Eliminacji Gminnych zdobędą kwalifikacje do etapu powiatowego.

• Materiały potrzebne do przygotowania merytorycznego dostępne są w świetlicy.

• Zgłoszenia przyjmujemy w świetlicy do dnia 24.02.2012r.(piątek)

• Maksymalna liczba uczestników- 30 (decyduje kolejność zgłoszeń)