Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

STAWKI ZA ODPADY 2021

Złożenie wniosku o wydanie dowodu osobistego w formie dokumentu elektroicznego będzie możliwe do dnia 26 lipca 2021 r.

4 września na terenie Stadionu Miejskiego w Braniewie odbył się Rowerowy Rajd Maluszka, zorganizowany przez Braniewski Klub Sportowy Szybki Struś.

Wśród osób, które wręczyły medale był Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus, który przekazywał symboliczne medale dla dzieciaczków, które ukończyły rajd.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Po galerii zdjęciowej widać, że rajd przypadł do gustu najmłodszym i wywołał masę radości i uśmiechu – a przecież na tym organizatorom zależało.
Dziękujemy organizatorom za wspaniałą organizację i do zobaczenia za rok !
Fot. Urząd Miasta Braniewo

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372